Kurumsal

KURUMSAL

MİSYONUMUZ

Sektörümüzde müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak esnek yapımızla, öncü ve yaratıcı çözümlerimizle, müşterilerimizin yaşamlarına değer katan, onları farklı kılan ürün ve hizmetler tasarlayıp sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Sektörde pazar payımızı sürekli olarak genişletip, dinamik bilgi seviyesi yüksek çalışanlarımızla sürekli gelişim ve değişim anlayışımızla, ürün ve hizmet kalitemize kattığımız değerlerle sektörümüzde sahip olduğumuz markalarla lider olmaktır.

TARİHÇE

Şirketimiz 1999 yılında otomotiv sektöründe markası olan AUTOKIT, MAGIC DOSE markaları ile üretim, ithalat, dağıtım ve pazarlamayı gerçekleştirmek üzere hedef pazarı olan zincir mağazalar, akaryakıt istasyon marketleri gibi yurt genelinde perakende satış noktalarına ürün ve hizmetlerini sunmak amacıyla kurulmuştur.

2005 yılında Made in U.S.A olan FORMULA 1 markalı oto iç & dış bakım ürünlerinin ve yine Made in U.S.A olan SUPER-X markalı oto performans ürünlerinin distribütörlüğünü almıştır. 2006 yılında hızla büyüyen pazarımızla müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına akaryakıt istasyon marketlerine hizmetlerini sunmak üzere ilk grup şirketimiz olan İstanbul Marketink Paz. Dış Tic. Ltd. Şti. firması kurulmuştur.

2014 yılında oto bakım ürünlerinin yanında oda kokuları, kozmetik ve temizlik ürünleri ile ilgili imalatı gerçekleştirmek adına 6.000 m² kapalı alanda kurulu ikinci grup şirketimiz Arden Kozmetik San. Tic. Ltd. Şti. firması kurulmuştur.

Şirketimiz kısa ve uzun vadeli projelerle belirlemiş olduğu hedeflerine izlediği istikrarlı girişim ve taşıdığı kurumsal kimliğiyle ilgili zaman diliminde ulaşmış olup bunu hedefin üzerine taşımıştır. Şirketimiz müşteri memnuniyetini artırmaya yönelik çalışmalar kapsamında, müşteri taleplerine duyarlı olup, AR-GE çalışmaları ile esnek tasarım ve faydalı ürünleri üretip üretim ve dağıtım süreçlerinde ürün hizmet kalitesini artırmıştır.

FİRMA BİLGİLERİ

FALKON OTOMOTİV DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ADRES: Ferhatpaşa Mah. 27. Sokak No:54-56 İç Kapı No:2 34888 Ataşehir / İSTANBUL

TEL: 0216 471 14 27- 28 - 29 & 471 03 41 & 471 12 29

FAKS: 0216 471 04 60

E-MAIL: info@falkon-autokit.com

BASINDA BİZ

Grup Şirketlerimiz